UCZ MARKET PERSONEL ALIMI

UCZ MARKET PERSONEL ALIMI

Kim bilir, belki de siz kendi sokağınızda bulunan bir markette hizmet vermeye başlayacaksınız? Bu hızlı ve kaliteli hizmet evren market zinciri ekipleri ile bir arada olmak ve onlarla çalışmak için kendinize ait bir CV hazırlayıp kişisel bilgilerinizle müracaat etmeniz yeterli olacaktır. UCZ Personel Alımı için verilen linke tıklamanız gerekiyor, 30 yaşını aşmamış, kariyerinde ilerlemek isteyen en az lise mezunu olan bay ve bayanları almak için kontenjanlar açan ancak erkeklerde askerliğini yapmış olmak veya en az 2 yıl gibi bir süre tecil ettirmiş olma koşulunu arayan firmanın elemanı olabilirsiniz.

UCZ iş başvurusu için neler gerekiyor, hangi şartları barındırmanız lazım artık biliyorsunuz. Yeni takım arkadaşlarını oluşturmak için kolları sıvayan firma ile anlaşırsanız devamlı ve kaliteli bir işinizin olacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. 1.200 ile 1.700 lira arası ücret alarak mağazalardan birinde çalışmanın avantajları sizleri bekliyor. Başlangıçta alacağınız ücret giderek artacak ve bazen de gösterdiğiniz performansa göre değerlendirilerek ücret artışlarından yararlanabileceksiniz.

Mağazacılık alanında kendinizi geliştirebilmek ve olanakları arttırmak sizin elinizde, kariyer yapmak için marketçiliği seçmişseniz UCZ Personel Alımı tam size göre bir iş diyebiliriz. Maaşlarınızın düzenli olarak bir aksamaya uğramadan yatacağından emin olabilirsiniz. Eğer istenilen özellikler siz de varsa ve Ucz marketler zincirinin personeli olmak istiyorsanız ayağınıza kadar gelmiş olan bu fırsatı iyi değerlendirin ve hemen başvurunuzu yapın! Açık pozisyonlar ve iş başvurusu sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Link: http://ucz.com.tr/tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir