TOFAŞ İŞ BAŞVURUSU İŞÇİ ALIMI

TOFAŞ İŞ BAŞVURUSU İŞÇİ ALIMI
Koç Holding bünyesindeki bu kuruluşta çalışmanın ayrıcalığından yararlanmak sizlerin de hakkıdır. Otomotiv endüstrisinin başta gelen firmalarından biri olması Tofaş’ın değerini de katlamaktadır. İhracat gelirleri ile yurt çapında istihdam yaratan firma, çalışanları için de elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Yurdumuzun otomotiv devi olan Tofaş iş ilanları için sadece kendi web sitesini kullanmıyor, aynı zamanda bilinen en büyük iş ilanlarının olduğu Kariyer Net sitesinden de yardım alıyor. Bu iki web sitesinde verilmiş olan ilanlarda eğer kendi özelliklerinizi buluyorsanız işiniz ayağınıza gelmiş demektir. İyi koşullarda yaşamak ve emeğinizin karşılığını almak için bundan daha iyi bir şans yakalayamazsınız. Her zaman işçisinin yanında ve onunla omuz omuza olmayı başaran sektörün bu önde gelen ismi ile çalışıyor olmanın avantajlarından yararlanacaksınız.

Ülke ekonomisinin bel kemiği olan Tofaş, kendi üretimlerinin dışında biline pek çok otomobil markasına da temsilcilik yapıyor, Maserati, Jeep, Fiat, Alfa Romeo ve Lancia bu markaların başında geliyor. 3 vardiyalı çalışma sistemine geçecek olan Tofaş 2.000 adet yeni mavi yakalı işçi alacaktır. Bu sayede 24 saat aralıksız çalışma koşulları oluşturacak olan firmanın yeni elemanlara ihtiyaç duyacağı kesin. Sizde Tofaş bünyesinde çalışmak istiyorsanız, şirketin iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak, sayfada mavi yaka ve beyaz yakalı personel alımları ve açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

Link: http://www.tofas.com.tr/tr/kariyer/Pages/TofastaKariyer.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir