TEKNOSA İŞ BAŞVURU FORMU

TEKNOSA İŞ BAŞVURU FORMU

Türkiye’nin tamamında 300den fazla mağazası ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firma eleman alımları için her yıl belli kontenjanlar açıyor. Teknosa Personel Alımı için insan kaynakları açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz ki bu pozisyonlar hemen her gün güncellenmektedir. Verilen iş ilanlarında istenen vasıflara sahipseniz ve iş arıyorsanız müracaat ederek bu imkanı değerlendirebilirsiniz.

Teknosa bünyesinde, alanında uzman olan 4.000 den fazla işçi çalışmaktadır. Ürünlerinin çok geniş yelpazelere yayılması ve satış sonrası sunduğu teknik servis olanakları ile en çok ziyaret edilen mağazalar zincirinden biridir Teknosa. Bu bağlamda devamlı olarak yenilenen, ürün sayısını, şubelerini ve kalitesini arttırmaya özen gösteren markanın personeli olmak size de iyi gelecektir. Teknosa Personel Alımı için yapmanız gerekenleri artık öğrendiniz. Bu büyük aileye katılmak, devamlı iş sahibi olmak hayata bakış açınızın değişmesine bile neden olabilir. İlk teknolojik perakendeci olarak isim yapan ve ilklerin firması olmaya özen gösteren Teknosa, kadın istihdamı için de önemli adımlar atmaktadır.

Kariyerinizde ilerlemek ve hayatınızı garanti altına almak isterseniz önünüze kadar gelmiş olan bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Teknosa Personel Alımı her yıl gerçekleştiriliyor, açılan boş kadroların yerine hemen kalifiye elemanların getirilmesine titizlikle uyuluyor. Kısa zamanlı veya tüm gün çalışmak için müracaat edebilirsiniz, kasiyerler, satış elemanları, teknik servis elemanları ve mağaza satış danışmanlığı görevleri belki de sizleri bekliyordur? Eğer internet sayfalarından kendiniz için uygun olan iş imkanlarını bulamadıysanız üzülmeyin, hemen Teknosa başvuru formu doldurun ve istihdam edilmenizi sağlayın. Teknosa iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Link: http://www.teknosa.com/kurumsalsayfalar/turkce/OnlineBasvuru.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir