ŞOK MARKET PERSONEL ALIMI

ŞOK MARKET PERSONEL ALIMI

Türkiye’de marketcilik sektörünün önemli şirketlerinden olan Şok, yakın bir zamanda 3000. mağazasını açtı. Firma, bununla da sınırlı kalmayıp, yurt genelinde her geçen gün şube sayısını arttırmaya devam ediyor. Şok Market, başta büyük şehirlerde olmak üzere, yeni açılan şubelerdeki ve mevcut şubelerdeki eleman ihtiyacını gidermek için internet üzerinden iş ilanları yayınlıyor.
Şok Market 2016 yılında yeni takım arkadaşlarını arıyor. Perakende sektöründe çalışmak isteyenler, tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışmak durumunda kalan öğrenciler Şok Marketlerde çalışmayı tercih edebilirler. Şok Market personel alımı kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Sitemizde güncel Şok eleman alımı ilanlarını paylaşarak, iş arayanlara yardımcı oluyoruz.

Şok İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Perakende sektörünün önemli kuruluşlarından Şok markette çalışmak istiyorsanız, iş başvurunuzu 2 yolla yapabilirsiniz.
1- Şirketin iş başvuru formunu doldurarak.
2- İlgili kariyer sitesindeki iş ilanları yoluyla

Yazımızda sizlere Şok iş başvuru formu doldurarak iş başvurunuzun nasıl yapılacağını anlatacağız. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Açılan form sayfasında sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurun. (*) ile işaretlenmiş alanlardaki bilgileri girmek mecburidir. Çalışmak istediğiniz pozisyonu ve beklediğiniz ücreti yazdıktan sonra, gönder butonuna basın. İşe alımınız onaylandığı takdirde formda yazdığınız iletişim bilgilerinizden size ulaşılacaktır.
Şok iş başvuru formu için tıklayın.

Link: http://ik.sokmarket.com.tr/Form.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir