ŞENPİLİÇ PERSONEL ALIMI

ŞENPİLİÇ PERSONEL ALIMI
1978 yılında kurulan ve o günden bu yana yurdun en kaliteli piliç etini üretmeye başlayan Şenpiliç, bu yıl da açık olan pozisyonları için iş ilanlarını internet sayfalarından yayınladı. Son derece modern tesislerinde teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak piliç eti üretimi yapan firma, sektörde kendini kabul ettirmiş enden firmalar arasındadır. İnternette sıklıkla ziyaret edilen kariyer iş ilanları sayfalarını kullanarak iş ilanları yayınlayan firmanın elemanı olmak istiyorsanız ve aranan vasıflara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı sayfalarda verilen linklere tıklayarak yapabilirsiniz. Şen Piliç Personel Alımı ile ülke ekonomisine istihdam yaratarak katkı sağlamaktadır.

Bu yıl itibarı ile verilen iş ilanlarına göz attığınız zaman önünüze uzun bir liste çıkacaktır, biz bunlardan birkaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz, asıl liste için online hizmetlerden yararlanabilirsiniz; endüstri mühendisi, kalite kontrol yöneticisi, üretim yöneticisi, satış ve muhasebe yetkilisi, maliyet muhasebesi yöneticisi. Verilen bu iş ilanlarının detaylı bilgilerini edinmek isterseniz internet sitesinde bulunan Şen Piliç Personel Alımı için verilmiş olan bağlantı linkini tıklayın ve fikir edinin. Zaman içinde açılacak olan pozisyonlar da için de firma ilanlarını yayınlamaya devam edecektir.

İşi olmayan ve verilen özellikleri barındıran herkes bu ilanlar için müracaat edebilir, ön görüşmeden sonra mülakat için çağrılırsınız, eğer burada da bir sorun olmazsa ve işe uygunluğunuzu kanıtlarsanız Şen Piliç ailesinin çatısı altında çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Şen Piliç Personel Alımı için kariyer web adresini incelediğiniz zaman şu an itibarı ile 9 pozisyonun açık olduğunu ve personele ihtiyaç duyulduğunu göreceksiniz. Her zaman işçisi ile el ele olmayı başaran firmanın çalışanı olmak ayrıcalıktır. Siz de kendinizi kanıtlayın ve hemen iş sahibi olun! Şenpiliç iş ilanları için tıklayın.

Link: http://www.kariyer.net/senpilic-gida-san-a-s-is-ilanlari-c2976-p21709/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir