OPET İŞ İLANLARI

OPET İŞ İLANLARI

Akaryakıt sektöründe başa güreşen, endüstriyel, ticari ve perakende satışlar yapan, depolama ve ürün ticareti ile madeni yağ ve jet yakıtı konularında yaptığı çalışmalarla kendini ispat etmiş olan Opet, personel alımları için iş ilanları vermektedir. Opet eleman alımı için firmanın insan kaynakları biriminde veya internet sitesinden gereken bilgileri alabilirsiniz. Çevreye her zaman saygılı, onu koruma amaçlı ürünlerin satışına önderlik eden, araçların motorlarının temiz kalmasını sağlayan ürünleri satması ile bilinen firma sektörün önde gelen 2. kuruluşudur. Üzerine düşen görevin bilinci ile sosyal sorumluluk projelerine attığı imzalarla haklı bir saygınlık elde eden firmanın çalışanı olmak ister misiniz?

iş başvurusu için zaman kaybetmeyin. Verilen ilanlar devamlı olarak güncellenmekte ve açık yeni pozisyonlara göre bunlar sürdürülmektedir. Hayatınıza yeni sayfalar açmak, kendini kanıtlamış bir firmanın çalışanı olmak ayrıcalıktır. Türkiye’nin her yanında bulunan akaryakıt istasyonları ile hizmet vermeye devam eden Opet, bir aile şirketidir ve yurdun kendi malıdır 1982 yılında kurulmuştur.

Opet İş Başvurusu için insan kaynakları ile iletişime geçerek beklentileri öğrenebilirsiniz. Yüzlerce kişiye bu güne kadar çalışma olanağı tanıyan Opet gibi büyük bir şirkette çalışmak hayata bakış açınızın da değişmesine neden olabilir. Çalışanlarının başarılarını ödüllendirmeyi bilen, gelişimin devamlılığını sağlayan ve başarıya doğru biçimde kanalize olmalarını sağlayan Opet, her zaman elemanlarının yanında olmaya ve onları desteklemeye devam edecektir. Sizde Opet akaryatkıt şirketinde çalışmak istiyorsanız, 2016 yılı güncel Opet iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Link: http://www.kariyer.net/opet-petrolculuk-is-ilanlari-c4985-p29868/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir