Nata Holding İnşaat Personeli Alımı İş Başvurusu

Nata Holding İş İlanları – İşçi ve Eleman Alımı 2019

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en büyük holdinglerinden birisi olan ve uluslararası sıralamaya girmeye hak kazanan Nata Holding bu kadar iyi bir holding olmasını değerli çalışanlarına bağlamaktadır. Sizlerde bu holding bünyesine bağlı şirketlerde ve projelerde çalışabilir kariyerinizde yükselebilirsiniz. Özellikle İnşaat alanında büyük projelere imza atan Nata Holding her sene yaptığı gibi 2019 senesinde de yeni takım arkadaşları aramaya devam ediyor. Devam eden projelerde ve  yeni başlayacak olan projeler için ihtiyaç olacağı için personel eleman ve işçi alımı yapılması durumunda yazımızın alt kısmında bulunan şirketin linkinden sizde başvurabilrisiniz

ŞİRKET PROFİLİ

NATA HOLDİNG; proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, inşaat, yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, beton boru ve prefabrike imalatlar, çimento ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

NATA İNŞAAT

NATA İNŞAAT; her türlü prefabrik yapı üretmek amacıyla 1997 yılında, 80.000 m2 alanda hizmete başlamış ve organize olmuş bir kuruluştur. Nata İnşaat, sektörün getirdiği ileri teknolojiyi uzman kadrosuyla birleştirerek, kalite ve standartları bünyesinde toplayarak oluşturduğu tecrübeye, işveren idareler nezdinde kazanılan güveni de ekleyerek bugünkü saygın konumuna ulaşmıştır.

MNM AVRASYA

MNM Avrasya 2000 yılında kurulmuş olup, kuruluş amacı; Arazi kiralamak veya satın almak suretiyle her türlü zirai faaliyette bulunmak, Arazi kiralamak veya satın almak suretiyle her türlü hayvancılık, balıkçılık ve kuş üreticiliği yapmak, Rüzgar enerjisi santralleri kurmak, HES (baraj) projeleri uygulamak ve işletmek.

NET YAPI

NET YAPI, başarılarını 1986 yılından bu yana sürdüren ve Türkiye’nin demiryolları geliştirme projelerinden birini yürütmektedir. NET YAPI; özellikle hızlı tren projesi, makro ölçekli konut projeleri, sağlık ve spor kompleksleri, iş merkezleri, okul projeleri zemin güçlendirme, fore kazık, ön germeli Ankraj ve altyapı işleri konusunda proje ve uygulama bilgi birikimine sahiptir.

HSN Elektrik

HSN Elektrik 2006 yılında; elektrik enerjisi, üretim tesisi kurulması, işletmeye alınması, kiralanması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitesinin müşterilere sunulması amacıyla kurulmuştur.

ŞEHİR GAYRİMENKUL

Şehir Gayrimenkul;

KORUDAĞI MADENCİLİK

2003 yılında kurulan Korudağı Madencilik, inşaat sektörüne yönelik hammadde ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, maden sahalarının belirlenmesi ve bu sahalara ait işletme ruhsatlarının alınması daha sonra da işletmeye geçilmesi çalışmalarını yapmaktadır.

AKANAY

2008 yılında kurulan Akanay Spor, her türlü spor tesisinin kurulması ve işletilmesini amaçlamıştır.

DOLUNAY

2000 yılında Sn. Namık Tanık tarafından kurulan DOLUNAY, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan ANTARES’i hayata geçirmiştir.

1995 yılı itibari ile grup şirketler halini alan NATA Holding, gerçekleştirdiği tüm projelerde toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir şirket olmak için çalışmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da devam eden projeler ve biten projelere imza atmaya devam eden Nata Holding bünyesinde çalışarak harika bir referans kazanmış olacaksınız. Türkmenistan gibi ülkelerde de hala devam etmekte olan hali hazırda projeler mevcuttur. Özellikle de İstanbul ilimizde devam eden İnşaat Projeleri ile birçok insan bu holding sayesinde para kazanmaktadır.

Hedefleriniz arasında İnşaat Personeli olmak varsa ya da İnşaat İşçisi olarak çalışmak istiyorsanız mutlaka iş başvurusu yapmanız gerekmektedir. İş Başvuru Formu doldurduktan sonra gerek görüldüğü zaman sizinle iletişim kurulur ve başvuru yaptığınız pozisyonda sizler çalışabilirsiniz. Sadece İnşaat sektörü değil Enerji, Köprü, Havacılık gibi alanlarda da hizmet veren Holding bünyesinde sizlerde kendinize iş bulabileceksiniz.

Nata Holding; dürüst, kendisinden neler beklendiğini bilen, dinamik, çalışkan, kendini her zaman geliştirmek isteyen çalışanlarla ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir. Birlikte paylaşmayı, üretmeyi, araştırmayı destekleyen holdingimiz, tüm çalışanlarına eşit fırsatlar tanır.

Siz de bu takımın bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen bu linkten https://www.nataholding.com.tr/iletisim/insan-kaynaklari  aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir