METRO MARKET İŞ BAŞVURUSU

METRO MARKET İŞ BAŞVURUSU

Siz de kariyerinizi bu tarz bir iş yerinde yükseltmek ve çok uluslu kurumsal bir firmada çalışmanın ayrıcalığını yaşamak isterseniz Metro personel alımı için firmanın insan kaynakları bölümüne baş vurabilirsiniz. Toplam 28 ülkede satışlar yapan ve istihdam yaratan firmanın güvenilir ve kaliteli olduğunu biliyoruz. Yurdumuzda da 31 kentte hizmet veren Metro toptan marketler zincirinin üyesi olmak için online olarak müracaatlarınızı yapabilirsiniz.

Metro mağazalarında ve merkezlerinde görev almak isteyenlerin ayrı, ayrı form doldurmaları gerekmektedir. 1990 yılında ilk kez yurdumuzda mağazasını açan şirketin personeli olmak için yapmanız gerekenler internet üzerinden sizden istenen formları doldurmaktır. Metro iş ilanları ile mağaza personelleri arasına girecek ve alış verişlerini toptan yapan iş ve ticaret dünyasının tüm firmalarının yararlanmasına katkı sağlayacaksınız. Otel, restoran, bakkal, market gibi küçük esnaf tabir edilen iş yerleri ve imalatçılar, tüccarlar, dernek ve kulüpler alış verişlerini Metro toptan marketten alıp ucuz fiyatlarla tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Metro eleman alımı için müracaat ettiğiniz zaman bu kaliteli ailenin bir ferdi olacak ve bu mutluluğu sizler de yaşamaya başlayacaksınız. İzmir, İstanbul, Antalya, Bursa ve Konya gibi büyük şehirlerde açık olan pozisyonları Metro marketin internet sayfalarından görerek kendinize en uygun olan birimde işe başlama olanağı bulabilirsiniz. Uygun koşulları taşıyorsanız işe başlamamanız için hiçbir neden yok. Engelli olan kişiler de Metro market mağazalarında kasiyer olarak iş bulabilir ve kendi ayakları üzerinde durmanın keyfini yaşayabilirler. Metro market iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Link: http://www.metro-tr.com/public/Is_Basvurusu/Magaza_Basvuru_Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir