MAKRO MARKET İŞ BAŞVURU FORMU

MAKRO MARKET İŞ BAŞVURU FORMU

Modern, yenilikçi bir anlayış içinde hizmet vermeye devam eden marketler zinciri, 25 yıldan bu yana her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı başarmıştır. Makro Market zinciri önce Ankara’da kurulmuş ve daha sonra yurdun dört bir yanına yayılmıştır. %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan firmanın merkezi halen Ankara’da bulunuyor. Sorumluluk almaktan hiçbir zaman kaçınmayan firmanın yöneticileri ilk olarak Türkiye Perakendeciler Federasyonunun kurulmasına da öncülük etmişlerdir.

Makro Market zinciri bu yıl da açık olan pozisyonları için eleman alacağını duyurmuştur. Kayseri, Antalya ve Ankara mağazaları için bazı bölümlere eleman alınmasına devam ediliyor. Mağaza yöneticileri, balık reyonunda çalışacak olan elemanlar, burma kadayıf ustası, unlu mamuller üretim yöneticisi, makine operatörü, manav reyonu elemanı, ziraat mühendisi alınacak olan personeller arasındadır. Size göre bir departman var mı yok mu öğrenmek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız gerekmektedir.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarını sürdüren, eğitim, spor, çevreye olan duyarlılık ve sağlıklı yaşam koşullarının iyileştirilmesi için üzerine düşen görevlerin çok daha fazlasını yapan Makro Market yöneticileri ile aynı platformda çalışıyor olmanın vereceği avantajlardan yararlanmak artık sizin elinizde. Gerekli koşulları taşıyorsanız müracaatlarınızı hemen yapmalısınız. Açık pozisyonlara göre her geçen gün yenilenen iş ilanlarını devamlı kontrol altında tutmalı ve uygun olanları için size verilen formları doldurarak değerlendirmelisiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve bu ilkesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren marketler zincirinin elemanı olmak size de iyi gelecektir.
Sizde Makro Market’te çalışmak istiyorsanız, şirketin insan kaynakları sayfasındaki açık pozisyonlara özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. iş ilanları ve açık pozisyonlara buradan ulaşabilirsiniz.

Link: http://www.makromarket.net/web/insankaynaklari.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir