Limak İnşaat İşçi Alımları İçin Genel Başvuru

Kariyer Fırsatları

Limak Holding ve bağlı şirketlere iş başvurusunda bulunmak için “Genel Başvuru” yapabilirsiniz. Açık pozisyonlar (eğer varsa) aşağıda listelendiği gibidir.

Öz geçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvurunuz ön değerlendirmeye alınır. Başvurduğunuz pozisyonda aranan özellikler ile niteliklerinizin örtüşmesi durumunda sizinle temasa geçilir. Genel Başvuru ilanımıza göndermiş olduğunuz öz geçmişler ise ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilir.

Yapmış olduğunuz başvurular sadece Limak İnsan Kaynakları tarafından incelenecek olup tüm başvurular gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilecektir.

1976 yılında kurulan Limak İnşaat üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayarak artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağlayan Limak İnşaat, , her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Limak Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Özellikle başvuruda bulunduğunuz bölüme göre, aranan niteliklerin değiştiğini belirtmemiz gerekiyor. Eğer aranan niteliklerin hepsini taşıyorsanız, Limak İnşaat için çok uygun bir adaysınız demektir. Genel olarak iş hakkında tecrübe sahibi, takım çalışmasına yatkın, seyahat engeli bulunmayan, askerliğini yapmış adayların başvuruları beklenmektedir. Tabi belirttiğimiz gibi başvurmuş olduğunuz bölüme göre eğitim durumunun bir önemi olacaktır.

Burada Çalışmak Size Neler Katar?

Deneyim açısından her geçen gün kazanmaya devam edeceğiniz Limak İnşaat, rahat bir çalışma ortamı sağlıyor. Özellikle eğlenceli ve personele önem veren çalışma alanıyla adından bahsettirirken, gelecek açısından adayların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Genel Başvuru Aşağıdaki Konumlara Olacaktır.

Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adana, Ankara, Antalya, Artvin, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kırklareli, Konya, Muğla, Niğde, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, İstanbul(Asya)

İŞİN TANIMI NEDİR?
Bu ilan, Limak Holding ve bağlı şirketleri için genel başvuru amaçlıdır. Belli bir açık pozisyon için yayınlanmamıştır. Bu yolla yapılacak başvurular, şirketimiz bünyesinde doğabilecek fırsatlarda değerlendirmeye alınmak üzere saklı tutulacak; nitelik ve isteklerinize uygun pozisyonlar olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir. Başvurunuzu yaparken lütfen çalışmak istediğiniz sektör, bölüm ve pozisyonu bildiren bir kapak yazısıyla tercihinizi belirtiniz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz.

Aday Kriterleri
Tecrübe:Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Askerlik Durumu:Yapıldı, Muaf, Yapılmadı, Tecilli

Eğitim Seviyesi:İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Ülke/Şehir:Adana, Ankara, Antalya, Artvin, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kırklareli, Konya, Muğla, Niğde, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, İstanbul(Asya)

Limak İnşaat genel başvurları için bu bağlantıdan

http://www.limak.com.tr/insan-kaynaklari/kariyer-firsatlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir