Limak Holding İş İlanları ve Genel İş Başvurusu

Limak Holding 1976 yılında inşaat amacıyla kurulmuş bir şirketler grubudur. Günümüzde inşaat sektörüne ek olarak turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı ve liman yönetimi, gıda ve hayvancılık sektörlerinde de hizmet vermektedir. Aynı zamanda Limak İnşaat, Limak Çimento, Limak Tanap, Limak Enerji ve Limak Beton firmalarıda şirket bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmeyi başaran Limak Holding, günümüzde ülkemizin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Limak Holding büyüme hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, mühendis alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Gerçekleştirdiği ve projelerle adını tüm dünyaya duyurmuş olan Limak Şirketler Grubu’nun iştiraki olan köklü geçmişi ve başarılı projeleriyle Limak İnşaat, yurt içi ve yurt dışında baraj, tünel, havalimanı, liman, otoyol, hidroelektrik santrali, arıtma tesisi, gıda tesisi gibi büyük altyapı projeleri ile karma kullanım odaklı yapılar ve otel inşaatı gibi çeşitli üstyapı projelerini hayata geçirerek çok önemli yatırımlara imza attı. Bu kapsamda iş sağlığı ve güvenliğini en öncelikli bir konu olarak değerlendiren Limak İnşaat’ın şantiye sahaları uluslararası geçerliliği olan ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi sertifikaları sahibi. Ayrıca Limak İnşaat Entegre Yönetim Sistemi’ni de tüm birimlerinde uyguluyor.

Dnipro Metro İnşaatı, Ukrayna Temmuz 2016’da sözleşmesi imzalanan projeyle; yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki metro hattı ve 3 istasyonun tasarımı ve inşaatı gerçekleştirilecektir. Finansmanı Avrupa Yatırım Bankası (EIB) ve Avrupa Yatırım ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından sağlanacak proje kapsamında; • Her biri 4 kilometre uzunluğunda toplam 8 kilometre çift tüp tünel inşaatı, • Mevcut metro hattına ve istasyonlara bağlantı yapımı, • Yer üstü yapıları ve iniş tünelleri ile birlikte 3 istasyon binasının inşaat, elektrik ve mekanik tesisat işleri, • Ray ve bağlantı elemanları ile demiryolu üstyapısının inşaatı, • Elektrifikasyon, sinyalizasyon ve telekomünikasyon sistemlerinin temini ve montajı gerçekleştirilecektir. Projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Ufa Doğu Çıkışı Yolu, Rusya Limak, ortağı Marashstroy ile birlikte 27 Temmuz 2017 tarihinde Ufa Doğu Çıkışı Otoyol İnşaatı sözleşmesini imzalamıştır. Yap-işlet-devret modeli uygulanacak olan proje, Rusya Federasyonu adına Başkurtistan Cumhuriyeti ile İmtiyaz Sahibi Bashkir Concession Company (BCC) arasındaki İmtiyaz sözleşmesi kapsamında yürütülmektedir. Limak, imtiyaz sahibi BCC şirketine Rus şirketi VTB Capital ile birlikte ortak olarak 25 yıl süreyle otoyol işletmesinde de aktif rol alacaktır. Yaklaşık 12.5 kilometrelik güzergahta tünel, köprü, viyadük ve dolgu yol kesimleri bulunmaktadır. Projenin günde 22 bin 700 araç kapasitesine erişmesi öngörülmüştür. Tasarım ve mobilizasyon aşamaları sürmekte olan projenin 2021 yılı Aralık ayında tamamlanması planlanmaktadır. Ufa Doğu Çıkışı Yolu Projesi, Kasım 2018’de Rusya Federasyonu Devlet Ekspertizi tarafından onaylanmış olup, uygulama projeleri onay süreci devam etmektedir.

Çin Pakistan Ekonomik Koridoru, Pindi Gheb-Tarap Kısmı, Pakistan 280 kilometrelik Çin-Pakistan Ekonomik Koridoru Batı Güzergâhı beş pakete bölünmüş olup, 4. paket olan 50 kilometrelik Pindi Ghep-Tarap kısmı Limak-ZKB JV taahhüdü altındadır. 4 şeritli (2 x 2) karayolu olarak dizayn edilen proje, Pakistan Hükümeti tarafından finanse edilmekte olup, projede 4 adet köprü, 73 adet menfez, 5 adet üstgeçit ve 22 adet alt geçit bulunmaktadır. Paketin fiziksel ilerlemesi Aralık 2018 itibarıyla yüzde 45 seviyesindedir. Projenin 2020 yılı Şubat ayında tamamlanması planlanmaktadır

Jubail-Riyad Su İletim Hattı, Suudi Arabistan Limak İnşaat taahhüdü altında yapımına henüz başlanmış olan proje, Jubail-Riyad Su İletim hattı yapımı kapsamındaki 5 farklı paketten biri olup, biri Jubail’de, diğer ikisi Jubail ile Riyad arasında olmak üzere, toplam 3 pompa istasyonu ve yine 7 tanesi Jubail’de ve 7 tanesi de Riyad’da olmak üzere toplam 14 adet her biri 170 bin metreküp kapasiteli ve toplam kapasitesi 2 milyon 380 bin metreküp olan çelik su tanklarından oluşmaktadır. Proje kapsamındaki su iletim hattının günlük su taşıma kapasitesi 1 milyon 200 bin metreküp olup, bu miktar aynı zamanda pompa istasyonlarının toplam kapasitesidir. Proje tamamlandığı zaman Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ın su ihtiyacının bir kısmı karşılanmış olacaktır. Proje kapsamında; pompa istasyonları, tank çiftliği, rezervuar istasyonları ve bağlantı istasyonları için tüm ekipmanların inşaat işleri, temini ve montajı, bağlantı hattı dahil tüm Jubail- Riyad Su İletim Sistemi için komple hidrolik tasarım, kontrol ve iletişim sistemi, elektrik güç sistemleri, testler ve sistemin devreye alınması yer almaktadır. Projenin 2021 yılının sonunda tamamlanması planlanmaktadır.


Limak Holding ve bağlı şirketlere iş başvurusunda bulunmak için “Genel Başvuru” yapabilirsiniz. Açık pozisyonlar (eğer varsa) aşağıda listelendiği gibidir.

Öz geçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvurunuz ön değerlendirmeye alınır. Başvurduğunuz pozisyonda aranan özellikler ile niteliklerinizin örtüşmesi durumunda sizinle temasa geçilir. Genel Başvuru ilanımıza göndermiş olduğunuz öz geçmişler ise ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilir.

Yapmış olduğunuz başvurular sadece Limak İnsan Kaynakları tarafından incelenecek olup tüm başvurular gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilecektir. http://www.limak.com.tr/insan-kaynaklari/kariyer-firsatlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir