KÖFTECİ YUSUF PERSONEL ALIMI

KÖFTECİ YUSUF PERSONEL ALIMI

Köfteci Yusuf iş başvurusu ile şirketin açık pozisyonların bulunduğu iş ilanları listesine yazıdan ulaşabilirsiniz.
İlk olarak Bursa’da kurulan Köfteci Yusuf, her geçen yıl büyüyerek çevre illerde yeni şubeler de açmaya başladı. 20 yıldır gıda ve restoran sektöründe faaliyet gösteren kuruluş, 15 şubede hizmet vermektedir. Türkiye’nin en güvenilir restoranı ünvanına sahip olan şirket 4.000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Personel alımı yapmak için ilgili kariyer sitelerinde ilanlar yayınlayan Köfteci Yusuf iş ilanları bağlantısı aşağıdadır. Şirket, tüm çalışanlarına servis ve yemek kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) imkanları sağlamaktadır. İş başvurusu yapmadan önce çalışma şekillerini ve saatlerini incelemelisiniz.

Çalışma Şekli ve Saatleri:
Hafta içi Çalışma Şekli: 08.00 – 00.30
Hafta sonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 – 00.30
Hafta sonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 – 00.30

Köfteci Yusuf İş İlanları

Sizde Köfteci Yusuf’ta çalışmak istiyorsanız, iş başvurunuzu ilgili kariyer sitesinden yapabilirsiniz. Garson, komi, sevkiyat elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz. Şirketin iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan yapmak isterseniz Köfteci Yusuf iş başvuru formu doldurmalısınız. Başvuru formu için tıklayın. Başvuru formunda sizden istenen bilgilerle beraber talep ettiğiniz ücret bölüme istediğiniz rakamı yazarak formu gönderin.
Başvurunuz, kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilip, onaylandığı takdirde formda belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden sizinle iletişime geçilecektir.

Link: http://www.kariyer.net/kofteci-yusuf-a-s-is-ilanlari-c92509-p43769/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir