KOÇTAŞ PERSONEL ELEMAN ALIMI

KOÇTAŞ PERSONEL ELEMAN ALIMI

Ev, bahçe, mutfak ve banyo gibi alanların daha güzel ve itinalı görünmesi için sizlere hizmet sunmaktadır Koçtaş.

Evinizin hemen her bölümüne hitap eden ürünleri bulunduran mağaza her dönem kendisine yeni personel adayları tercih etmektedir. Bunların alımlarını ise belli dönemlerde gerçekleştiren firma, zevkle bu işleri gerçekleştirmektedir. Büyük bir kuruluş olarak Türkiye’nin birçok ilinde bulunan mağazanın, sizlere büyük katkısı olmuştur. Bunları daha da arttırabilmek adına Koçtaş iş başvurusu ilanları verilmektedir.

Firmanın kendi insan kaynakları bölümünde ilanlar bulunmaktadır. Ancak bunun akabinde sizi kariyer.net üzerine yönlendirerek başvurunun buradan tamamlanmasını sağlamaktadır. Firmanın kendi bünyesinde alacakları adayları, satış yönetimi, müşteri ilişkileri, insan kaynakları, dizaynır, tekniker ve uzman gibi pozisyonlara iletmektedir. Bunların yanı sıra sunulan diğer personel ilanlarında ise her bölümde uzman isimleri tercih etmektedirler. Koçtaş firması ile çalışacak olan elemanlar için belirli şartlar aranmaktadır. Bunlar ise daha iyi bir hizmet kalitesi verebilmek adına firma politikası olarak belirlenmiştir.

Mağazanın ürün potansiyeli düşünüldüğü zaman kalifiye elemanlar ile çalışılmaktadır. Mesleki anlamda uzmanlıkları olan bölümlerden mezun isimler ile çalışılmaktadır. Özellikle lisans veya ön lisans mezunları ile iletişime girilmektedir. Bunun yanı sıra yeni mezun isimler ile çalışmayı daha fazla tercih etmektedirler. Koçtaş iş ilanlarına hem kendi sitesinden hem de kariyer.net üzerinden ulaşma şansınız olacaktır. Koçtaş iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Listede 50 küsür ilan gözükmektedir. açık pozisyonlardan sizin şehrinize uygun ilanı seçerek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Link: http://www.kariyer.net/koctas-yapi-marketleri-tic-a-s-is-ilanlari-c11416-p1542/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir