Kiptaş İş Başvurusu

Kiptaş İş Başvurusu

Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş (Kiptaş) bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur. İstanbul’un plansız yapılanması sonucu çarpık kentleşmesinin önüne geçmek için çalışmalar yürütüyor. Türkiye’nin önemli inşaat şirketlerinden olan bu kuruluş, faaliyet yürüttüğü bölgenin dokusunu bozmadan yapılar üretiyor. Herkesin içinde yaşadığı doğaya ve kente karşı bir sorumluluğu var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Kiptaş, 1995’ten bu yana bu bilinçle çalışıyor. Yeni dönemde büyüme hedefleri doğrultusunda eleman alımı yapacak olan Kiptaş, ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapmaktadır.

Kiptaş’ta çalışmak için iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Yapacağınız iş başvuruları şirketin insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecektir. İşe alımın onaylanması taktirde, formda belirttiğiniz iletişim adresleri yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Fakat Kiptaş’ın şuan için personel alımı bulunmamaktadır. Kurum ihtiyaç doğrultusunda işe alım yapmaktadır. Kiptaş personel alımı işlemine başladığı an sitemizde Kiptaş iş başvuru formu bağlantısına yer verilecektir.
Firma ve personel alımıyla ilgili düşüncelerinizi yorum yazarak belirtebilirsiniz.

 

Kiptaş İş Başvurusu” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir