İstaç İş Başvurusu ve İlanları 2017

 İstaç İş Başvurusu ve İlanları 2017
İstaç iş başvurusu hakkında bilgiler, başvuru şartları ve İstaç iş ilanları listesi aşağıdadır. 2017 yılında da personel almaya devam edecek kuruluşun ilanları burada.

İSTAÇ ülkemizin önde gelen çevre yönetim şirketlerinden biridir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak kurulan bu birim, Türkiye’nin ilk düzenli depolama sahasını işletmeye başlamıştır. Bünyesinde 5 bine yakın personel çalıştıran İstanbul Büyükşehir Belesiyesi’ne bağlı olan bu birime yakın bir zamanda personel alımı yapılacak. Eleman alımlarını belirli dönemlerde yapan İstaç personel eleman alımı iş ilanları 2017 de kaç kişi ile yapılacak başvuru tarihi ne zaman olacak bununla ilgili kurum tarafından yapılmış net bir açıklama bulunmamaktadır. Fakat aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak, işe alımların olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
İstaç İş Başvurusu
İstaç personel alımı yaparken, açık pozisyonlar, kurumun kendi web sitesi üzerinden duyurulur ve yine bu sayfadan yönlendirme yapılır. Şirket personel alımı için kişileri belirli kriterlerden geçirir bu kriterler;

Şirketin belirlemiş olduğu sınavlar sınavlar,
Testler,
Mülakatlar

Kuruluş sadece iş başvurusu değil, Lise ve üniversite öğrencileri için staj başvuruları da kabul etmektedir. Lise öğrencilerinin staj başvuruları 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında, Üniversite öğrencilerinin staj başvuruları ise 1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında yapılabilmektedir.
İstaç iş başvurusu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir