İş Makinesi Operatörü

Yapı Merkezi

Yapı Merkezi, 1965 yılında, “insanlara mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek” amacıyla kurulmuştur.

Yapı Merkezi evrensel boyutlu projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede tamamlama hedefine daima ulaşır.

Yapı Merkezi bu hedeflerini gerçekleştirirken, düşünce ile uygulama arasında bir yargı köprüsü olan estetik tutumu hiçbir zaman göz ardı etmez; güzeli arayarak onun peşine tutkuyla düşer. Teknik ölçülerin yanı sıra mesleki ve insani değerleri de hesaba katar, ‘Ölçü Organizasyonu’ olmak için tüm faaliyetlerinde sürekli bilgi işler. Yapı Merkezi, başladığı her projeyi zamanında bitirme azmi gösteren, açık, saydam, yenilikçi ve faaliyet yaptığı sektörlerde öncülük eden bir şirketler grubudur. Hizmet sunduğu ülkelerin tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, yasalarına ve çevreye saygılıdır, duyarlıdır.

Yapı Merkezi tarafından mühendisleştirilen 42 milyon m² yapıda yaşayanların mutluluğu; 1965 yılından bugüne inşa edilen 3.600 km ray hattı, 51 adet raylı sistem, 400 adet istasyon ile 3 kıtada her gün 3,5 milyondan fazla yolcunun güvenle taşınması; üretilen 7.500 km su sızdırmaz boru ile 44 ülkede yüzlerce noktaya temiz su iletilmesi; 3.000 kg/cm² dayanımda beton üretilebilmesi; Irmak Okullarımızda verilen eğitimle binlerce öğrencinin kendini geliştirebilmesi; Yapı Merkezi ailesi için anlamlı göstergelerdir.

Grubun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. yarım asırlık geçmişinde Türkiye’de ve özellikle Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Sudan, Etiyopya, Tanzanya, Cezayir ve Fas başta olmak üzere yurtdışında önemli inşaat projeleri gerçekleştirmiştir.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübesi ve know-how birikimiyle kurulan Yapı Merkezi Prefabrikasyon Grubu, Türkiye inşaat sektöründe ISO9001 Kalite Güvence Belgesi’ni alan ilk kuruluş olmuştur.


Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak

Meslek liselerinin Elektrik-Elektronik, Motor, Mekanik bölümlerinden mezun Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Tercihen SRC belgesi olan Şirketimizde Yetiştirilmek Üzere İş Makinesi Operatörü arayışımız mevcuttur.

İş Başvuruları

Yapı Merkezi olarak ihtiyaç duyduğumuz pozisyonlara ait ilanlarımız aşağıda yer almaktadır. İlanlara başvuruda bulunmak isteyen kişilerin insan.kaynaklari@ym.com.tr adresine özgeçmişlerini göndererek başvuruda bulunmaları; özgeçmiş gönderirken, hangi ilana başvuru yapmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir.

Genel başvuru yapmak isteyen kişiler de insan.kaynaklari@ym.com.tr adresine özgeçmişlerini göndererek başvuruda bulunabilirler.

https://yapimerkezi.com.tr/Kariyer/Is-Basvurulari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir