GÜRİŞ İNŞAAT & MÜHENDİSLİK iŞ İMKANLARI

Güriş İNŞAAT & MÜHENDİSLİK Odessa’da 64 Milyon Avroluk Rüzgar Enerji Santrali İnşa Edecek .

Güriş İnşaat’ın diğer projelerinde olduğu gibi yapacağı bu projedede şirketin bir çok pozisyonda elemana ihtiyacı olacaktır.Bu yazı Şirketin kariyer sayfasından genel iş başvurusu amaçlıdır ve belli bir açık pozisyon için yayınlanmamıştır. Güriş İnşaat’a bu projesinde iş başvurusu yapmak isteyenler için yayınlanmıştır.Yazımızın en altında şirketin kariyer sayfasından CV nizi göndererek iş başvurusu yapabilirisiniz.Başvurularınız incelenerek toplanacak ve ihtiyaç halinde sizlere dönülecektir.

limak inşaat iş başvurusu

Yurt içinde ve yurtdışında üstlendiği projelerle büyük başarılara imza atan Limak İnşaat’a bu yolla yapılacak başvurular, şirketin bünyesinde doğabilecek fırsatlarda değerlendirmeye alınmak üzere saklı tutulacak ve şirketin nitelik ve isteklerine uygun pozisyonlar olduğu takdirde sizinle iletişime geçilecektir.

Limak İnşaat’a başvuru yaparken çalışmak istediğiniz sektör, bölüm ve pozisyonu bildiren bir kapak yazısıyla tercihinizi belirtiniz.

Limak İnşaat’a genel iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer siteleri üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Güriş Holding A.Ş

II.Dünya Savaşı’nın sonuçlanması ile, 50′li yılların başlarından itibaren, dünyada ve genç Türkiye Cumhuriyeti’nde yeniden yapılanma süreci başladı. Bu süreçte, altyapı yatırımları hızlandı. Türkiye’de inşaat sektörünün ivme kazanması da tam bu tarihlere denk düşmektedir. 1958 yılında kurulan GÜRİŞ, kuruluşundan bugüne kadar, Türkiye’nin önde gelen taahhüt firmalarından biri olmayı sürdürmektedir.

Türkiye, Ortadoğu, Yakın ve Orta Asya, BDT ve Kuzey Afrika ülkelerinde faaliyet göstermiş ve inşaat sektörünün hemen her alanına yayılmış geniş bir ilgi yelpazesinde, anahtar teslimi projeler gerçekleştirmiştir.

30’dan fazla iştirak ve 7000’i aşkın personele sahip GÜRİŞ, gelişim sürecinde; 1968 yılında Parsan Makina Parçaları A.Ş.’nin ve 1975 yılında GÜRİŞ MAKİNA VE MONTAJ SANAYİ A.Ş.’nin kurulması ile birlikte şirketlerini GÜRİŞ HOLDİNG A.Ş. çatısı altında birleştirmiştir.

Odessa Bölge Devlet İdaresi’nden verilen bilgiye göre Güris İnşaat ve Mühendislik A.Ş. şirketi (Türkiye) Odessa bölgesi Ovidiopol’da 64,1 Milyon avroluk bir rüzgar santrali kurmaya karar verdi. Finance.ua’nın haberinde, Yatırım, inşaat ve turizm alanında faaliyet gösteren Güriş santralin 30 MW olacağı bildirildi. Güriş Holding dört ay önce faaliyete geçirdiği Kosova’nın ilk Rüzgar Enerji Santrali unvanına sahip 32.4 MW’lik Kitka RES’ten sonra şimdi de Ukrayna’nın Odesa/Ovidopol bölgesinde yer alan Ovid RES’in yatırımını tamamladı. Güriş yüzde 100’ü kendisine ait 30 MW gücündeki Ovid RES’in devreye alınması için hazırlıklarını tamamladı. Güriş’in Ukrayna’daki ilk yatırımı olan Ovid RES’in yılda 118 milyon kilovatsaat (kWh) elektrik üreteceği ve 32 bin hanenin yıllık enerji ihtiyacını karşılamayı hesaplanıyor. Şirket, yenilenebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesinde Türkiye’de lider konumda olup ve dünyanın farklı ülkelerinde enerji projeleri uygulamaktadır.. Güriş Grubu, Türkiye’de yedi adet jeotermal elektrik santrali (JES), sekiz adet rüzgar enerji santrali (RES) ve altı adet hidroelektrik santrali (HES) ile yenilenebilir kaynaklara dayalı elektrik üretiminde önemli bir pazara sahip.

https://www.gurisendustri.com/tr/insan-kaynaklari-72/aramiza-katilin/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir