Extruder Operatörü iş ilanları

Duayen Yapı

DUAYEN YAPI A.Ş.  bünyesinde geliştirmiş olduğu üretim teknikleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile yapı ve zemin kimyasalları  sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır. Hizmette sunduğu kalite, sürdürdüğü araştırma-geliştirme çalışmaları ve sağladığı güven ile sektöründe tasarım ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

2001 yılında yapı sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız, 2001 yılından itibaren faaliyetlerini İstanbul’daki 4500 m2 kapalı alanda, günlük 120 ton üretim kapasitesi ile DUAYEN YAPI A.Ş. adı altında sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren gelişen teknolojinin getirdiklerine kendi geliştirdiği yöntemlerle yenilik katarak üretim yapmak, bu konuda belirlenen standartlarda hedefi en üst noktada yakalamak ve en kaliteli ürünlerle hizmet vermek ilkesi doğrultusunda büyüyerek kendi sektöründe ilk akla gelen markalardan biri haline gelmiştir.

Duayen Yapı A.Ş. halihazırda 50 ye yakın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Extruder Operatörü İş Açıklaması Yapı Kimyasalları Sektöründe yer alan şirketimizin Tuzla Serbest Bölgede kurulu Fabrikamızda Görevlendirilmek üzere Üretimde çalışacak Extruder Operatörü aranmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen 2 yıllık tecrübesi olan Tam zamanlı çalışabilecek İnsanlar ile iletişimi kuvvetli takım çalışmasına uyumlu Askerlik görevini tamamlamış

İlgili : Sema Söylemez Telefon Numarası : 2163658780

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir