ETİ PERSONEL ALIMI YAPIYOR.

ETİ İŞ İLANLARI

Tanınmış kurumsal bir firmada iş sahibi olmak ve kariyer yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu alımlar çok farklı pozisyonlarda olacaktır. 1961 yılında kurulmasından bu günlere kadar unlu ve çikolatalı ürünlerde her zaman ilklerin markası olmayı başaran Eti, ufak tefek dokunuşlarla insan hayatına farklılıklar yansıtmayı ve onları mutlu etmeyi çok iyi biliyor. Küçük şeylerle mutlu olmayı başaran insanların markası olan Eti için söylenecek çok fazla bir şey yok aslında, kalitesi ve güvenli oluşu onu vazgeçilmezler arasına soktu bile.

Eti iş ilanları ile işe girerseniz hayatınızın dönüm noktasını yakalamış olacaksınız. Eti personeli olmak beraberinde dinamizmi, enerjiyi, tutkuyu, cesareti, atılım yapma gücünü, rekabetçi ortamları da beraberinde getirecektir. Bu yüzden de en çok çalışılmak istenen firmalardan biridir Eti. Personel alımlarında her zaman olduğu gibi yine internet siteleri devreye sokulmuş ve açık olan pozisyonlar aranılan özelliklerle birlikte bu sayfalardan ilan edilmiştir. En kaliteli mühendisten teknisyene, şoförden denetçiye kadar boş olan kadrolar kalifiye elemanlarla istihdam edilmektedir.

Sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başaran ve kaliteden ödün vermemesi ile bilinen Eti, bu seneki eleman alımlarına da başlamış bulunuyor. Güvenlik görevlisi, finansal analist, belli süreler için yönetici asistanı, iç denetçi, elektrik ve elektronik bakım teknisyeni, iç kontrol ve risk yetkilisi, genel muhasebe memuru ve elektrik elektronik montaj mühendisi pozisyonları için kadroların olduğu belirtilmektedir. Eti iş başvurusu için şartlarınız uygunsa siz de şirkete başvuru yapabilirsiniz.
Eti iş ilanları için tıklayın.

Link: http://www.kariyer.net/eti-sirketler-grubu-is-ilanlari-c2539-p16905/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir