Emniyet Genel Müdürlüğüne Kadrolu Personel

Emniyet Genel Müdürlüğüne Kadrolu Personel

 

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Aralık ayında yapmış olduğu duyurusuna göre ihtiyaç olan personelleri bulmak için farklı illerde ve farklı pozsiyonlarda toplamda 78 kişilik boş pozisyon ile Kadrolu personel alımı gerçekleştirecek. Alım kadroları,23 adet Aşçı, 15 adet Sıhhi tesisat teknisyeni,, 15 adet Elektrik Teknisyeni, ve 25 adet Hizmetli olmak üzere toplamda 78 Kadrolu personel alınacaktır.Alınacak adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacaktır.

Adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilmiş olan şartları taşımaları, Belirtilen kadrolara ait öğrenimleri olması , yapılacak olan güvenlik soruşturmasında ve arşiv araştırmasında olumlu sonuçlar verecek olan adaylar, Sağlık durumu açısından belirtilen şartları taşımaları, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan Sözlü ve uygulamalı sınavdan başarılı olmaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmaları şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan adayların başvurularını kabul edilecektir. Ayrıca başvuruları kabul edilen adaylar Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak sınava katılarak başarılı olmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar 30 Ocak 2017 tarihi ile 03 Şubat 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Bulunduğunuz il Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir