Denizbank Personel Eleman Alımları İş İlanı

Denizbank Personel Eleman Alımları İş İlanı

 

Türkiye Denizcilik Sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuş olan Denizbank, 1938 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren gerek denizcilik sektörümüze gerekse bireysel müşterilerine sayısız hizmet sunan banka, Türkiye’nin önde gelen bankacılık kuruluşu olmuştur ve ülkemizde binlerce vatandaşın güvenini kazanmıştır. Hizmetlerini eğitime de çeviren banka üniversite öğrencileri için Kariyer Geliştirme Programı adında staj uygulamaları da sunmaktadır. Bankacılık sektöründe birçok hizmet sunan Denizbank, ülkemizde birçok noktada şube açmış ve bazı merkezlerin ilçelerine de yeni şubeler açmak için hazırlıklara başlamıştır. Hem yeni açılacak olan banka şubelerine hem de mevcut şubelere yeni personel alımları da yapılacak.

İşte Denizbank’ın Alım Yapacağı Pozisyonlar:

Müfettiş ve Yardımcısı
Denizin İncileri Stajyerleri
Bireysel Direkt Satış Temsilcisi
İŞKUR İletişim Merkezi Görevlisi
Engelsiz Bankacılık Eğitim Programı
Telefonda Satış Temsilcisi
Stajyer Öğrenciler
Sistem Mühendisi
Resmi Raporlama Yetkilisi
İletişim Merkezi Asistanı

Yapılacak olan personel alımlarının büyük bir çoğunluğu İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına, bir kısmı da Adana’ya yönelik yapılacaktır. Bu pozisyonlarda iş başvurusu yapacak kişilerin ise; üniversite mezunu ve üniversitelerin bankacılık ve finans bölümlerinden birisinden mezun olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra stajyer
öğrencilerin de bu bölümlerin 2 ya da 3. Sınıflarında okuyor olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerlik vazifesini yerine getirmiş, tecilli bir askerlikleri bulunuyorsa da bu tecil süresinin en az 2 yıl olması gerekmektedir. Bunun dışında işe yeni başlayacak olan adayların alacakları ücretler de merak konusudur. Bankacılık sektöründe yeni işe başlayacak olan kişiler en düşük 2 bin lira ücret almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir