Bim İş Başvuru Formu 2017

 

Bim İş Başvuru Formu 2017
Bim iş başvurusu yapmak isteyenler Bim iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. 2017 yılında da marketlerine personel alımı yapacak olan firmanın iş ilanları listesi yazıdadır.

Müşterilerine sunduğu aktüel ürünler ve uyguladığı düşük fiyat politikasıyla insanlarımızın tercih etme sebebi olmaktadır. Ülkemizde en yaygın market zincirine sahip BİM Birleşik Mağazalar A.Ş, her ilde ve ilçesinde şubesi bulunan market, yeni yılda da önceki yıllarda olduğu gibi büyümeye devam ediyor. Her geçen gün yeni bir şube açan Bim, mevcut marketlerinde ve yeni açılan marketlerde çalıştırılmak üzere personel arıyor.
Sizde kariyerinize market personeli olarak devam etmek istiyorsanız sektörün öncü ve liderlerinden olan BİM’i seçebilirsiniz. Neredeyse her ilde personel arayan Bim’in iş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

  • En az lise mezunu
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

Bim İş Başvurusu

Bim iş başvurusu yapmak istiyorsanız, şirketin ilgili kariyer sitesinde yayınladığı 20’den fazla ilanlarda açık pozisyona ve eleman ihtiyacı duyulan şehirlere bakmalısınız. Bim iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir