BAYDÖNER İŞ İLANLARI FORUMU

BAYDÖNER İŞ İLANLARI FORUMU

2006 yılında sektöre merhaba diyen ve o günden bu yana her zaman kalitesi ve güveni,lir oluşu ile dikkatler üzerine çekerek başarı ivmesini yükselten Baydöner, kendine has özellikleri ile dönerin en iyisini yapmakta ve başarılarını katlamaya devam etmektedir. Ürünlerinin tamamı dana etinden olan ve kullanılan ek malzemelerinin kalitesi ile anılan firmanın lezzet anlayışı sektöre imza atacak kadar farklı ve kalitelidir. Baydöner personel alımı ile size iş imkanları yaratmayı hedeflemekte ve bu güler yüzlü ailenin çatısı altında buluşmanızı sağlamaya çalışmaktadır.

Yurdumuzun insanı için dönerin yeri başkadır, döner sevmeyen çok az insan bulabilirsiniz, bu talepler doğrultusunda giderek genişleyen ve müşteri portföyünü arttıran Baydöner şu an itibarı ile Türkiye’nin 76 ilinde açtığı şubeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Değişmeye başlayan mutfak kültürümüzün yeni konsepti hem lezzetli ve hem de çabuk yenilebilecek yemeklerle doğru bir dönüşüm sergilemektedir. ISO22000 kalite onayı alan ve hijyenden asla ödün vermeyen firma her zaman aranılan markalardan biri konumuna yükselmiştir. Baydöner  iş başvurusu için internet sitesinden yararlanmanız mümkün. Aşağıdaki bağlantıdan Baydöner iş ilanlarına ulaşabilir, pozisyonları değerlendirebilir, CVnizi ve öz geçmişinizi anlatan bilgileri göndererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Baydöner personel alımı için ön görüşme ve mülakat aşamalarını geçtikten sonra yeni işinize başlayabilirsiniz. Yemeklerin tamamının hijyen koşulları çerçevesinde üretilmesi için azami dikkat sarf eden firma yöneticileri, denetimleri ile bu durumu kontrol altında tutmaktadırlar, alınan belge de bunun göstergesidir zaten. Baydöner şubelerine gittiğiniz zaman servis elemanlarının güler yüzlü ve üzerlerini çok temiz olması ilk dikkatinizi çekecek unsurlar olacaktır. Sizde Baydöner’de çalışmak istiyorsanız firmanın açık pozisyonları ve iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Link: http://www.kariyer.net/apaz-gida-ve-enerji-a-s-baydoner-is-ilanlari-c19604-p10543/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir