ALARKO Holding İş Başvurusu

Alarko Holding, İşçi ve Personel alım işlemlerini insan kaynakları biriminin yayınladığı Kariyer Olanakları üzerinden yapmaktadır. Alarko Holding le ilgili bilgiler aşağıda verilmiştir.

60 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip olan Alarko Holding, yeni yıldada personel alımı yapmaya devam edecek. Ülkemizin en büyük şirketlerinden olan Alarko Carrier, binlerce kişiye iş imkanı sunuyor. Sizde Alarko iş ilanları üzerinden şirkete iş başvurusunda bulunarak bu büyük ailenin bir parçası olabilirsiniz. İş başvurusu ve işe alım sürecinin ne şekilde işlediğiyle ilgili bilgileri sizin için derledik. Dikkatlice inceleyip, adımları doğru uygularsanız sizde iş başvurusunda yapabilirsiniz.

Alarko Holding personel alımı yapacağı zaman işe alım yapacağı pozisyonu ve açık pozisyonun bulunduğu ili belirten ilgili kariyer sitelerine iş ilanları yayınlatmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına yapılan başvurular bir havuzda toplanıp, pozisyon gerektirdiği yeterlilikleri içeren filtrelemeler yapıldıktan sonra şirketin insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Pozisyona uygun görüler kişiler seçilir ve başvurusunun geçerli olup olmadığını araştırır. Aday başvurusunun geçerli olduğunu bildirirse iş başvurusu işlemlerini başlatılır.

Şirketin Çalışan Profili

  • 7000+ Çalışan
  • Yaş ortalaması 35
  • Çalışanların %47’si yüksek okul mezunu
  • Çalışanların %9’u yönetici
  • Ortalama çalışma süresi 7 yıl
Alarko Holding bünyesindeki çeşitli bölümleri sizde görmek ve bu bölümlerde çalışmak istiyorsanız, Alarko iş ilanları bağlantısını kullanarak, kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada şirkete ait tüm açık pozisyonları ve işe alım yapılacak kişilerden istenilen özellikleri bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir