A101 Marketleri İş Başvuru Formu 2017

 

A101 Marketleri İş Başvuru Formu 2017
A101 marketlerine  iş başvurusu yapmak isteyenler A101 iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. 2017 yılında da şubelerine personel alımı yapacak olan firmanın iş ilanları listesi yazıdadır.

A101 market zinciri, mekan tasarımını basite indirgeyip ürünlerinde uyguladığı düşük fiyatlar nedeniyle her kesimden insanın tercih ettiği bir market oldu. Ülkemizin en yaygın market zincirlerinden olan A101, müşterilerine kaliteyi ucuza satmak politikasıyla 81 ilde ve birçok ilçede şubeler açtı. Yeni yılda karlılığını arttırmak isteyen şirket öncelikle mevcut ve yeni açılışını yaptığı marketlerdeki personel ihtiyacını gidermek istiyor. Sizde A101 bünyesinde çalışarak, sektörü yakından tanımak ve bu alanda bir kariyer hedefliyorsanız, A101 iş ilanları listesinden kendinize uygun pozisyonu seçerek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

A101 İş İlanları için aranan Nitelikler

1-En az lise mezunu,
2- 18-40 yaşları arasında,
3-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

Şirketin web sitesinde bulunan iş başvuru formunu sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz ve iş tecrübelerinizle birlikte çalışmak istediğiniz pozisyonu seçip, “Gönder” butonuna tıklayarak iş başvurunuzu ilgili mercilere iletebilirsiniz. İşe alınmanıza karar verilirse formda belirttiğiniz telefon numarası ve e-posta yoluyla sizinle iletişime geçilecektir. A101 iş başvuru formu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir