2017 Türk Telekom En Az Lise Mezunu Personel Alacak

 

2017 Türk Telekom En Az Lise Mezunu Personel Alacak

TTnet ve Avea firmalarını çatısı altında birleştiren Türk Telekom 2017 de  müşterilerinin memnuniyetine daha da önem göstermeye başladı.Bu yüzden daha fazla yatırım yapmaya ve bu yatırımlar ile personel alımını doğru orantılı şekilde hızlandıran Türk Telekom ihtiyacı olan boş  pozisyonlar için sürekli personel alım ilanları yayımlanmaktadır. Resmi internet sitesi aracılığı ile adaylara bilgi vermekte olan Türk Telekom yine bu konu hakkında interaktif iş ilanları sitelerinde açık pozisyonları belirtmekte ve bu pozisyonlar aracılığı ile müracaatları kabul etmektedir. Yeni yayımlanan iş ilanları doğrultusunda Türk Telekom’un çok sayıda personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve başvuru yapacak olan adayların sahip olması gerektiği nitelikler nelerdir?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile personel alım ilanları yayımlamakta olan Türk Telekom personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak?
Türk Telekom Mobil Prime Müşteri Temsilcisi
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Müşteri Temsilcisi
Genel Başvuru
IVR Sistemleri Uzmanı
Tele-Satış Takım Lideri İstanbul
Test Analisti
Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere onlarca farklı pozisyon için  personel alımı yapılacaktır. Başvuracak olan adayların niteliklere uyum sağlaması gerekmekte olup başvurular için aşağıda ki linki takip ediniz.

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir