2018 Milli Savunma Bakanlığı Arşivci Alımı

2018 Milli Savunma Bakanlığı Arşivci Alımı

(MSB) Milli Savunma Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru ve yayınladığı ilanlarla ile  arşivci alımı yapacağını duyurmuştur. Yeni yıla girdiğimiz bu dönemde MSB bünyesinde arşivci olarak çalışmak isteyen adaylar aşağıdan başvuru bilgilerini, ne zaman başvurulacak ve diğer bilgilere ulaşabilirler.

Kaç Personel alınacak?

– Arşivci: 3 Kişi ( KPSSP03, Erkek, Ankara ve İstanbul ) atanacağı yer Dz KK )Başvuru Şart

* T.C. vatandaşı olanlar

* 18 yaşını tamamlamış olanlar

* Kamu haklarından mahrum olmayanlar

* Askerliğini yapmış veya ertelenmiş olanlar

* Sözleşmeli subay, sözleşmeli astsubay, uzman erbaş veya sözleşmeli er olarak sözleşmesi feshedilmiş veya halen çalışıyor olmayanlar

* Güvenlik soruşturması olumlu olanlar

* Lisans, Ön lisans ve Ortaöğretim (lise) mezunları için 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olanlar

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ilan ayrıntıları için msb

Başvuru: MSB sivil memur alımı başvuruları 30 Aralık 2017- 6 Şubat 2018 tarihleri arasında www.msb.gov.tr Genel Ağ adreslerinden yapılacak. 10 Şubat 2018 tarihinden sonra ön başvurusu kabul edilen ve her unvan için belirlenecek aday sayısı ve adayların isim listesi www.msb.gov.tr adresinde tebliğ niteliğinde yayımlanacaktır.

NOT: Adaylar sadece bir ünvan tercihi yapabilecektir. Birden fazla yapılan ünvan tercihlerinde ilk sıradaki tercih dikkate alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir