2017 Balıkesir Altıeylül SYDV Personel Alımı

Balıkesir Altıeylül SYDV duyurduğu ilan ile bünyesinde çalıştırmak üzere 1 kişilik büro görevlisi alımı yapacaktır. Balıkesir Altıeylül SYDV yayımladığı ilanına başvurmak isteyenler 03 Şubat 2017 tarihine kadar işlemlerini tamamlamak zorundalar.Alınacak
1 Adet büro görevlisi için Son Başvuru : 03.02.2017

İl BALIKESİR

İlçe ALTIEYLÜL

Alınacak personel Sayısı: 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama – Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı kurumlarınca veya Üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek.
– ) En az 4 yıllık örgün lisans öğretimi veren Hukuk, Siyasal Bilgiler veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak.
– En az 6 (altı) aylık B sınıfı sürücü belgesine sahip olup aktif olarak araç kullanabiliyor olmak,
– 1) En az 4 yıllık örgün lisans öğretimi veren Hukuk, Siyasal Bilgiler veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak. 2) ÖSYM tarafından 2016 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 3) Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı kurumlarınca veya Üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek. 4) En az 6 (altı) aylık B sınıfı sürücü belgesine sahip olup aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, 5) İlan süresince yalnız bir ünvan için müracaat edilebilir. 6) Mülakatta adaylara araç ve bilgisayar kullanımı yaptırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir